• Новак
TECHTONGDA Прирачник Сложувач Рака Пумпа Лифт Камион со 2204lbs Капацитет 63 Лифт на Висина за Еден Двострано Палета

TECHTONGDA Прирачник Сложувач Рака Пумпа Лифт Камион со 2204lbs Капацитет 63 Лифт на Висина за Еден Двострано Палета

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

Кога се користи со палети, krabičkách, садови, итн.Производот има лифт рамнотежа, ротирачки флексибилен, лесен за ракување.Тоа не е само потрајни, но, исто така, го задржува убавината на производот.Машината има компактна структура, транспорт и флексибилна и лесно одржување.) се посоодветни.Кога се користи со палети, krabičkách, садови, итн.Unitization превоз може да се реализира.Машината има компактна структура, транспорт и флексибилна и лесно одржување.Тоа е погоден за фабрики, работилници, магацини, железнички станици, доковите и други места на стоки се зголеми, укинување и ракувањето и други операции, оган-доказ место оние барања (како на пример за печатење работилница, депо, пристан, итн.Подобро да се надминат судрат делови, се бранеа, изгребани несакани феномен, за да се постигне цивилизираниот кревање и транспортни операции.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката