• Новак
CAOMING велика БРИТАНИЈА Plug AC 100-240V да DC 12V 1А Адаптер, Совети: 5.5 x 2.1 mm, Должина на Кабел: За 90cm (Црна) Заштитна

CAOMING велика БРИТАНИЈА Plug AC 100-240V да DC 12V 1А Адаптер, Совети: 5.5 x 2.1 mm, Должина на Кабел: За 90cm

DEN 2955.36
Производот е достапен

Достапност

1. Сосема нов и висок квалитет. 2. Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz. 3. Излез : 12 V DC 1 A. 4. Конектор надворешен дијаметар : 5.5 мм. 5. Конектор внатре дијаметар : 2.1 mm. 1. Сосема нов и висок квалитет. 2. Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz3. Излез : 12 V DC 1А 4. Конектор надворешен дијаметар : 5.5 мм 5. Конектор внатре дијаметар : 2.1 6 мм. Кабел Должина : околу 90cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката