• Новак
Г-дин Греди 11W S14 Блескаво Сијалица Водоотпорна Отворено String Светла, 24 нозе, Црна

Г-дин Греди 11W S14 Блескаво Сијалица Водоотпорна Отворено String Светла, 24 нозе, Црна

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

На S14 светилки се создаде безвременски осветлување стил за забавни или секојдневна употреба.Г-дин Греди Блескаво String Светла обезбеди мека амбиент осветлување идеален за палуби, patios, тремови, backyards, балкони, gazebos и отворено животни средини.Додадете инстант амбиент осветлување на било отворено станбена површина со Г-дин Греди Блескаво String Светла со S14 Светилки.Поврзете до осум 25-метарски string светлина кабли заедно.Едноставно се откажам и drape низа светла како што сакате, заедно ѕидови или тела.Светлата се dimmable за дополнителен начин за да го прилагодите вашиот осветлување.Инсталацијата е брзо и лесно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката