• Новак
Coolayoung 2 парчиња Спиење Мачка на Подлога Кукла Играчка, Симпатична Големи Маче на Подлога со Meows Звуците на Оркестарот Рака Подарок Играчка за Деца на возраст Момчињ?

Coolayoung 2 парчиња Спиење Мачка на Подлога Кукла Играчка, Симпатична Големи Маче на Подлога со Meows Звуците

DEN 743.76
Производот е достапен

Достапност

❤ Тоа ќе се направи meow звук кога ќе притиснете на желудникот. ❤ Материјал : Кадифен, Секоја Големина : 8.3 x 7.1 x 2.4 инчи / 21 x 18 x 6 см(секој). ❤ Совршен подарок за деца, пријатели и семејството на роденден Децата Ден и фестивал. ❤ Погоден за носење прилики : Божиќ партија, партии, свадби и сите други празнична прилики. ❤ Употреба : алатки за рано учење, Градинка наставата играчки, алатки за приказна кажува/игра на улоги, театарски перформанси, Дечко/девојка интерактивни кукла.Добредојдовте на Coolayoung.Ако имате било какви прашања, ве молиме contect нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ви благодарам многу!Карактеристики : Материјал : Кадифен Големина : 8.3 x 7.1 x 2.4 инчи / 21 x 18 x 6 см(секој) Стил : Мачка Забелешка : ве Молам, не дозволувајте вашите деца да се стави во нивните усти се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет листата : 1set x Кадифен Играчки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката