• Новак
Замена На Батеријата Дел Не.БА-0032A2 за CipherLAB CP30, CP30-L, бар-код Скенер Батеријата

Замена На Батеријата Дел Не.БА-0032A2 за CipherLAB CP30, CP30-L, бар-код Скенер Батеријата

DEN 1103.76
Производот е достапен

Достапност

-Замена на Батеријата за Оригинални Cipher LAB бар-код Скенер. -Компатибилен Модел : Cipher LAB CP30, Cipher LAB CP30-Л-Замена на Батеријата Дел Бр. : БА-0032 A2. -Volts : 3.7 V; Капацитет : 2200m Ah/8.14 Пот. -CE/Ro HS/ISO 9001 Сертификати и 12 месеци Гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката