• Новак
VAVANGA Косата Пунџа и Bang Сет 2 парчиња, Синтетички Брз Пунџа N Bang Клип во Кина Bang Коса Клип на Косата Парче Пунџа со Удира за Црни Жени(#1B, J072)

VAVANGA Косата Пунџа и Bang Сет 2 парчиња, Синтетички Брз Пунџа N Bang Клип во Кина Bang Коса Клип на Косата Парче

DEN 455.52
Производот е достапен

Достапност

ГОЛЕМИНА : Синтетички влакна chignon пунџа hairpiece со Дополнителните Bang клип во косата парче.Носат Парчиња Одделно или Заедно.Измијте со ладна вода, користете благ шампон и нежно миење, не пресврт или присилува на коса екстензија.Ви предлагам да не се користи топлина стил алатка на синтетички hairpieces.Долго-траен, Лесен за одржување.Лесни, Меки Се Чувствуваат & Природен Сјај.Лесен и лесно да се use Free Подарок : Тоа доаѓа со подарок изненадување, Боја и стил се прикажани по случаен избор.Долго-траен, Лесен за одржување.Брз и Лесен Стил.Природни црна бенг и пунџа коса парче.Нема мирис & оштетувања на кожата.СТИЛ : Природни влакна пунџа и удира клип на 2 парчиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката