• Новак
Божиќ Туш Завеса Лагер за Бања 66x72 Инчи Тешки Водоотпорен Туш Завеса со 12 Куки Божиќ

Божиќ Туш Завеса Лагер за Бања 66x72 Инчи Тешки Водоотпорен Туш Завеса со 12 Куки Божиќ

DEN 527.52
Производот е достапен

Достапност

Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој производ.Бањата станува тема божиќ, Тоа е возбудливо да се размислува за тоа!Исто така може да биде привремено да се користи како тема Божиќ ѕид ќебе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката