• Новак
BLLQ 12 КОМПЈУТЕРИ Замена EarGels Уво Гелови Уво Пупки Совети Компатибилен со Jabra Елита 65t Earbuds/Jabra Елита Активни 65t Earbuds / 75t Earbuds, S/M/L 3 Големина на 6 Парови, Сива 65t Совети

BLLQ 12 КОМПЈУТЕРИ Замена EarGels Уво Гелови Уво Пупки Совети Компатибилен со Jabra Елита 65t Earbuds/Jabra Елита

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

BLLQ замена Eargels Совети за Jabra Елита 65t Earbuds / Jabra Елита Активни 65t Earbuds.Се вклопуваат во 65t полнење случај,нема потреба да се отстрани пред да ги полните.Меки силиконски материјал обезбеди повеќе бучава изолација, во уво стабилност и траен удобност.Вода-перат, издржливи, флексибилни, antistatic, пренослив и заменливи.Пакетот вклучува : Голема Големина Eartips 2 Пар(4 PCS),Средни Eartips 2 Пар(4 PCS),Мала Големина Eartips 2 Pair(4 PCS),Сина ткаенина за чистење со BLLQ ЛОГОТО 1 PCS,Пластична Кутија за eartips (Уво Гелови Само ,Слушалки/Полнење Случај не се вклучени).Карактеристики BLLQ висок квалитет на меки силиконски материјал замена earbuds Совети Одговара за Jabra Елита 65t Earbuds / Jabra Елита Активни 65t Earbuds .Се вклопуваат во Вклопуваат во Jabra 65t полнење случај,нема потреба да се отстрани пред да ги полните.Вода-перат, издржливи, флексибилни, antistatic, пренослив и заменливи.Меки силиконски материјал обезбеди повеќе бучава изолација, во уво стабилност и траен удобност.Одговара за Чудовиште Jabra Елита 65t Earbuds, и исто така одговара за Jabra Елита Активни 65t Earbuds.Пакетот вклучува : Голема Големина Eartips 2 Пар(4 PCS), Средни Eartips 2 Пар(4 PCS), Мала Големина Eartips 2 Pair(4 PCS), Сина ткаенина за чистење со BLLQ ЛОГОТО 1 PCS, Пластична Кутија за eartips,(Eargels Само ,Слушалки/Полнење Случај не се вклучени).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката