• Новак
Металик Цвеќиња Бебе Headband, Hairband за Девојки

Металик Цвеќиња Бебе Headband, Hairband за Девојки

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

ПРИЛИЧНО ДИЗАЈН.Прекрасен бебе headband со металик велур цветни ливчиња.РАЗЛИЧНИ.Достапни во многу голема бои.УДОБНО.Удобно и сигурно одговара за бебиња и мали деца.ДИМЕНЗИИ.На еластичен памук бенд мерки од 1,5 инчи широка.MOTIQUE ДОДАТОЦИ.Бренд можете да им верувате, за стил и квалитет!.Прекрасен бебе headband со металик велур цветни ливчиња.Ова бебе додаток е достапен во многу убави бои.На еластичен памук бенд мерки од 1,5 инчи широка.Удобно и сигурно одговара за бебиња и мали деца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката