• Новак
Tier1 Замена за Kaz & Emerson WF1 HDF-1 Модели 885, 3000, 3300 Овлажнител Фитил Филтер

Tier1 Замена за Kaz & Emerson WF1 HDF-1 Модели 885, 3000, 3300 Овлажнител Фитил Филтер

DEN 225.12
Производот е достапен

Достапност

Со цел ДА се ВКЛОПИ : се Вклопува Kaz навлажнувачи бараат WF1 филтер, модели 885, 3000, 3300, 3400, EV710, Emerson HD1021, HD200, HD300, HD3000, HD400, HD4000. ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА : 5-19/50 инчи (висина) x 13-1/4 инчи (ширина) x 1-1/4 инчи (длабочина).ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ ФИЛТРАЦИЈА : го Намалува загадувачи на воздухот од водата која се користи во вашиот овлажнител да се произведе подобар квалитетот на воздухот со одржување на влажноста нивоа во текот на суви сезони.ФИЛТЕР ЖИВОТ : За оптимални перформанси, замена на секои 2 месеци.КОМПАТИБИЛЕН ДИЗАЈН : Споредливи замена на филтер кој ја подобрува квалитетот на воздухот.Го намалува статични.Смирува болки во грлото и сува, иритирана кожа.Создава удобно животната средина.Ја намалува шансата за крвари носот.Ги ублажува ' рчењето за подобар сон.WF1. KO1. RBKWF1. TIER1-HMF1280. Го намалува static Soothes болки во грлото и сува, иритирана skin Creates удобно живеење environment Reduces правец на носот bleeds Alleviates ' рчењето за подобар сон.WF1 KO1 RBKWF1 TIER1-HMF1280.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката