• Новак
MeeTHan Глувци Глувчето Уши Headbands: M4 (Бот Лак Pink1)

MeeTHan Глувци Глувчето Уши Headbands: M4 (Бот Лак Pink1)

DEN 173.28
Производот е достапен

Достапност

Еден стандард headband големина за деца и возрасни.Погоден за сите прилики : играње на улоги, облека, забавни паркови, партии, паркови или whimsical секојдневна облека.Носат цврсто и да не се лизга лесно, така што Мики Мини-стил headband ќе имате добро време со вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката