• Новак
Boneyard Черепот Круг Плочи, 9

Boneyard Черепот Круг Плочи, 9

DEN 430.56
Производот е достапен

Достапност

9" дијаметар, 60 парчиња/пакет.За табела употреба.Хартија плочи карактеристики на печатени голем череп на црна позадина со кафеава граница.Совршен за ноќта на вештерките, специјални настани или други тематските occassions.Им служи на некои страшно ноќта на Вештерките третира со нашите Boneyard Ручек плочи.Совршен за ноќта на Вештерките партии и други ноќта на Вештерките настани и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката