• Новак
HAIJUN Мобилен Телефон Покрие Случај за Microsoft Lumia 850 Обичен Текстура Вертикална Флип Кожа Случај Половината Торба со Магнетни Тока(Црна)

HAIJUN Мобилен Телефон Покрие Случај за Microsoft Lumia 850 Обичен Текстура Вертикална Флип Кожа Случај Половината

DEN 203.28
Производот е достапен

Достапност

Сосема нов и висок квалитет.случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил.случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Бесплатно, без отстранување на случај.За Microsoft Lumia 850 Обичен Текстура Вертикална Флип Кожа Случај Половината Торба со Магнетни Тока(Црна).Добар Случај Cover About на product1. Модерен вертикална флип мобилен телефон случај.2. Специјално наменета за Microsoft Lumia 850. 3. Се користи за да држете го вашиот мобилен телефон и го чува корисна. 4. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, вдлабнатини и dings во секојдневна употреба.5. Тоа е стилски, лесен и пријатен бизнис торба. 6. СТП кожа, ви дава голема справи со чувство.7. Совршен за употреба со појас за полесно носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката