• Новак
Realtree Цел Туш Завеса, 72x72 Инчи, Розова

Realtree Цел Туш Завеса, 72x72 Инчи, Розова

DEN 672.00
Производот е достапен

Достапност

ДИЗАЈН : Вистински Дрво е Цел Розова Туш Завеса е апсолутно мора да се има за секој бања.Оваа завеса има кул шума тема црни бои кои обезбедуваат најголема релаксација на on-lookers.ДИМЕНЗИИ : На 72x72 димензии на оваа завеса се обезбеди со целосна покриеност на туш област, и главен вредност памук надворешноста дава мека на допир.ЗДРАВ ПРСТЕН ДУПКИ : 12 прстен дупки, обезбедување на оваа завеса сет со повеќето класични и безбеден метод на виси завеси.OEKO-TEX СЕРТИФИКАЦИЈА : Нашата туш кабината завеса е OEKO-TEX заверена на кожата-пријателски производи, што значи гарантира безбедно за вас и за околината.За НЕГА на НАСТАВА : За перење цели, нежна циклус на машина за миење во ладна вода, се препорачува.Не кајгана оваа ткаенина.Realtree АП Розова Туш Завеса ќе изгледа прекрасна во вашиот дом.Оваа туш завеса ќе accessorize лесно и може да се користи за облека за секоја соба во вашиот дом.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката