• Новак
Sarfel Бебе Шапка Новороденче Капи за Девојки Бебе Капи 0-6 Месеци Бебе Бебе Beanies Бебе Девојка Шапка Новороденче Болница Шапка Памук

Sarfel Бебе Шапка Новороденче Капи за Девојки Бебе Капи 0-6 Месеци Бебе Бебе Beanies Бебе Девојка Шапка Новороденче

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Еластична затворање.Памучен Материјал : 100% мека памучна, без хемиски, физички и кожа-пријателски.Погоден Повод : најдобар бебе подароци за новороденче девојки. ❀ ПАМУК, МАТЕРИЈАЛИ : 100% мека памучна, без хемиски, физички и кожа-пријателски. ❀ ДВОЕН СЛОЈ : плетење техника на оваа шапка е многу одлични!Бебето поврзана капи се сите двојно обложени со висок квалитет памук, подебели материјали задржи бебето главата топло и удобно во ладно време или во воздух условено соба во лето.И тоа е погоден за бебиња од 0 до 6 месеци стара.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката