• Новак
Бенто Кутија, 700ml Нерѓосувачки Челик Преносни Leakproof Ручек Кутија Обновливи Еко-Пријателски Храна Складирање Сад за Надворешна Кампување, Пикник(Црвено)

Бенто Кутија, 700ml Нерѓосувачки Челик Преносни Leakproof Ручек Кутија Обновливи Еко-Пријателски Храна Складирање

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Leakproof Дизајн : Со силиконски запечатување прстени, може да се спречи храна од протекување надвор, добри запечатување и топлина зачувување ефект.Високо Квалитетен Материјал : Ручек кутија внатрешна сад усвојува храна одделение од нерѓосувачки челик, трајни и висока температура отпорни.Обновливи & Преносни : кутија Со капак дизајниран со краток токи, може да се направи кутија со капак цврсто тока со кутија, удобен за носење.Лесен за Користење : Со пропустливи дупка, биланс на висока температура во сад.При отворање на капакот, ве молиме отворете пропустливи дупка пред отворање на капакот.Широк Апликации : Со преносни рачка, мали димензии, лесна за носење, погодна за отворен патување, кампување, пикник употреба.Функција : 1. Со силиконски запечатување прстени, може да се спречи храна од протекување надвор, добри запечатување и топлина зачувување ефект.2. Ручек кутија внатрешна сад усвојува храна одделение од нерѓосувачки челик, трајни и висока температура отпорни.3. Кутија со капак дизајниран со краток токи, може да се направи кутија со капак цврсто тока со кутија, удобен за носење.4. Со пропустливи дупка, биланс на висока температура во сад.При отворање на капакот, ве молиме отворете пропустливи дупка пред отворање на капакот.5. Со преносни рачка, мали димензии, лесна за носење, погодна за отворен патување, кампување, пикник употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ручек Box Material : Нерѓосувачки Челик, PPCapacity : 700 MLColor : Црвена, Црна (Изборен)Тежина : Околу. 368g / 13oz Product Големина : Прибл. 21x15x7cm / 8.3x5.9x2.8in Пакет Листа : 1 x Ручек Box1 x Кутија Lid1 x Liner1 x Handle Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката