• Новак
Епски Осветлување OE Стил Замена за Светлата Собранието Компатибилен со 2006- Монте Карло Impala [ GM2503261 25958360 ] Право на Патникот Страна RH

Епски Осветлување OE Стил Замена за Светлата Собранието Компатибилен со 2006- Монте Карло Impala [ GM2503261

DEN 2639.76
Производот е достапен

Достапност

Светлата Право на Патникот Страна RH. 100% Сосема Нови во Кутија Никогаш не Се Инсталирани Пред.Двете Лабораторија и Возила Тестирани за да се Обезбеди Највисок Националната Безбедност и Fitment Стандарди.Приклучокот N' се Игра Подготвени За Инсталирање & Право на Користење Надвор Од Кутијата Без Жици или каква Било Измена е Потребно.Ги исполнува ОЕМ Спецификации SAE & ТОЧКА Одобрени.Светлата Собранието Право на Патникот Страна RHFEATURES - DOT/SAE во Согласност - OE Замена Product Parts Link Број : GM2503261 OEM Број : 25958360 Bulbs и Додатоци Notice Please имајте на ум дека стандард на производ понуда не вклучува светилки.Некои пакети може да содржат светилки и други додатоци, како дел од производителот промоција.Овие светилки и додатоци не се покриени со гаранција.Гаранцијата важи само за главната собранието.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања пред да се направи купување.FITMENTSome скратува може да не бидат компатибилни со секој модел година.Ве молиме проверете со Компатибилноста Алатка на врвот од страницата за да се обезбеди компатибилност пред да се направи купување.Impala 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Impala Се Ограничени 2014 2015 2016 Година Монте Карло 2006 2007.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката