• Новак
Puccy 2 Пакет Назад Заштитник Филм, компатибилен со SONY WALKMAN NW-ZX2 / NW-ZX1 / NW-F880 TPU Guard Покрие ( Не Калено Стакло/Не Пред Екранот Заштитници)

Puccy 2 Пакет Назад Заштитник Филм, компатибилен со SONY WALKMAN NW-ZX2 / NW-ZX1 / NW-F880 TPU Guard Покрие ( Не

DEN 311.52
Производот е достапен

Достапност

Ве молиме погледнете на насловот за соодветните модели.Ве молиме да бидат внимание дека екран заштитник е флексибилен пластичен филм, Не Калено Стакло. 4 H Цврстина можат ефикасно да се спротивстави на дневни гребнатини.Olephobic hydrophobic слој максимално го намалува smudges и отпечатоци.Авто-лековити својства им овозможи на филмот за да се опорави од мали гребнатини и држете го вашиот уред сосема нов.Детали За Производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда тврдост, абразија, гребнатини, оштетување како што се намалува, и судир. 2. Лесно да се падне, airless обработка елиминира воздушни меурчиња, и адсорпција продолжува природно. 3. На површината има отпечаток отпорни на масло-отвратителен слој, па можете да избришете ја исклучува брзо со светлина избрише. 4. Тоа не влијае на тенки, мека на допир чувство.Прашања кои имаат Потреба од Внимание : ① ве Молиме не допирајте на лепило површината, или се допре со други работи.Ако таму се било прашина, ве молиме да користите прашина-апсорбер да се отстрани прашина пред инсталацијата.② За инсталација, бидејќи тоа е многу тенка tpu филм, искинати делови може да се добие прашина, ги оставаат отпечатоци од прсти, навивам рабови, итн.Ве молиме бидете сигурни да се обрне внимание на, ако филмот е прашливи или не, ако било, користете Прашина-апсорбер да се отстрани прашина пред инсталацијата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката