• Новак
Addis Капе Лента во Проѕирен/Заоблачено

Addis Капе Лента во Проѕирен/Заоблачено

DEN 725.04
Производот е достапен

Достапност

Идеален за секојдневна семејство кујна користат заедно со вашиот одвод решетката или повремена употреба кога ќе потребата за дренажа простор.Помош директни дренажа на вода во вашиот мијалник.Лесно ги чисти и складирање и издржлив материјал, во текот-топлина отпорни на 100 степен C. Димензии : 39 x 45 x 3.8 (W x D x H) cm.Носи Addis 10 години гаранција.Идеален додаток на било потоне или комунални област каде што нема да потоне drainer или за повремена употреба кога ви треба екстра дренажа простор.Може да се користи заедно стандард одвод полици за да им помогне на директни дренажа на вода во вашиот мијалник.Нуди благ наклон за да убаво директни вода навлегла.Лесно ги чисти заврши во свежа чиста проѕирен заврши.Одлично за лесно складирање во шкафовите.Димензии w39 (15.5") x d45 (17 3/4 ") × h3.8 см (од 1,5 инчи) Наменета за модерните секојдневниот живот.ADDIS дел од дома, бидејќи 1780.. со седиште во велика БРИТАНИЈА, ние сме горди 237-годишната историја на дизајн, производство и снабдување на housewares.На ADDIS бренд се уште постои денес, како што има за претходните генерации, за вредност, квалитет и иновации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката