• Новак
AINAZHI Дрво Дрво Природни Тоалет Седиште,Лесно Чистење,Брз-Собрани,Стандард за Сите Американски Тоалет Седиште(Круг,даб)

AINAZHI Дрво Дрво Природни Тоалет Седиште,Лесно Чистење,Брз-Собрани,Стандард за Сите Американски Тоалет Седиште(Круг,даб)

DEN 1151.76
Производот е достапен

Достапност

【Премиум квалитет】непречено veneered површината на дрвени тоалетот седиште е лесно да се избрише и овозможува подолг животен век, со не исчезнува со текот на времето,со мазни линии и традиционален дизајн. 【Најдобри Декорација】Еколошки и ретро дрвени тоалет капак може да бидат заменети со вашиот мебел и вашата соба декорација.Додава опуштена земја стил на вашата бања. 【Лесна Инсталација】тоалетот седиште е дизајниран да биде лесен за инсталација и отстранување, за да можете лесно да го инсталирате, според инструкциите. 【Не се лизга седиште】Не се лизга дизајн и собранието се задржи на седиштето од менувањето. 【Мерка Вашиот Тоалет Големина 】 ве Молиме да се измери вашиот тоалет големина за да се осигурате дека вашиот тоалет е погоден за оваа тоалет седиште : Седиште : 15.4"×14.6"; Корица : 14.1"×12.9"; Дупки простор : околу 5.6"; Од центарот на монтажа дупки на предната страна од тоалет сад : 16.5".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката