• Новак
До 2015 Lakewood BlueClaws Jairo Munoz #35 Игра се Користи Сива Џерси DP04959 - Игра се Користи MLB Дресови

До 2015 Lakewood BlueClaws Jairo Munoz 35 Игра се Користи Сива Џерси DP04959 - Игра се Користи MLB Дресови

DEN 3143.76
Производот е достапен

Достапност

Категорија; Игра се Користи MLB Дресови. До 2015 Lakewood Blue Claws Jairo Munoz #35 Игра се Користи Сива Џерси DP04959 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката