• Новак
Lumicook Путер Сад со Капак, Farmhouse Крава Путер Јадење, Покриени Путер Носител на Две Стапчиња на Путер, Големи се Опфатени Лента со Бамбус Капак (Црна)

Lumicook Путер Сад со Капак, Farmhouse Крава Путер Јадење, Покриени Путер Носител на Две Стапчиња на Путер, Големи

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

[Храбар Farmhouse Путер Јадење] Lumicook путер јадења се смели и единствени, се направи "Путер Крава" ѕвезда на вашиот следен вечера, пикник, или наутро тост!. [Херметички Путер Јадење] порцелански путер носителот држи вашиот путер свежи и спремни да се шири.На дрвени капак има силикони печат во прилог на тоа што го прави нашиот путер јадења херметички. [Путер Сад со Капак] капакот е изработен од 100% природни бамбус дрво, па секој капак има свој домот дрво шема која е и убава и функционална. [Големи Путер Јадење] Овој путер лента се направи лесно да се одржи две стапчиња на источниот брег путер или еден целата плоча на западниот брег путер.Димензиите се 6.8" x 3.53" x 3.15" инчи, оваа големина ви дава пространа количина на простор за складирање на путер но, исто така, се уште изгледам на вашиот countertop. [Крава Путер Јадење] Сите Lumicook farmhouse јадења се направени да траат цел живот, додека се стилски и носеа малку магија за вашата кујна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката