• Новак
Виски 3311 Алуминиумска Фолија Лента, 2 x 10 yd, 3.6 мили, Сребро (Случај на 24)

Виски 3311 Алуминиумска Фолија Лента, 2 x 10 yd, 3.6 мили, Сребро (Случај на 24)

DEN 2222.40
Производот е достапен

Достапност

УЛ 723 оценет за пламен и чад карактеристики.Може да се користат во сите временски услови; натпревари алуминиумска фолија-со кои се соочуваат дуктус системи и изолација; дизајниран за максимална лепливоста над чисти, суви површини.Мерки 2" x 10 yd.Отпорен на вода и пареа, мирис и чад пренос.За примена леснотија, лепило е заштитена додека лагер е отстранет.Виски Алуминиумска Фолија Лента 3311 е мртов-мека, за општа намена, алуминиумска фолија, поддржан од лента со хартија, лагер дизајниран за максимална лепливоста над чисти, суви површини.Тоа се карактеризира со високи капи, притисок чувствителен, гума лепило кое е идеално одговара за тешко да се придржуваат на површини како што се ниска енергија супстрати.Виски Алуминиумска Фолија Лента 3311 е мртов-мека, за општа намена, алуминиумска фолија, поддржан од лента со хартија, лагер дизајниран за максимална лепливоста над чисти, суви површини.Тоа се карактеризира со високи капи, притисок чувствителен, гума лепило кое е идеално одговара за тешко да се придржуваат на површини како што се ниска енергија супстрати.Детали : .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката