• Новак
200pcs Тетоважа Мастило Чаши, 14mm Пластични Тетоважа Боја, Пигмент Носителот Капи Splicable Пластовидно за Microblading Шминка Тетоважа Материјали

200pcs Тетоважа Мастило Чаши, 14mm Пластични Тетоважа Боја, Пигмент Носителот Капи Splicable Пластовидно за Microblading

DEN 252.48
Производот е достапен

Достапност

Лесно Мастило Складирање : Тетоважа мастило чаша носителот совршен за одржување тетоважа пигменти или мастило.Погодно за мал волумен издавање и потопување.Бесплатни Спојување : Секоја мала пигмент капи може да се spliced во уникатен модел според боја класификација или preferenc.Лесен за Складирање : Пигмент чаши може да бидат поставени за да се спречи пигменти од сушење и лесно да се носат кога ќе излезе.Тетоважа Додатоци : за Еднократна употреба тетоважа мастило капи за професионални тетоважа салон, eyelash апликација, трајна шминка или лична употреба.Мастило Капи за Tattooing : Изработени од пластичен материјал.Задебелена тежина спречува чаша од ѓубрето над текот tattooing процес.Карактеристики : ПОСТОЈАН МАСТИЛО : Дизајниран за држење тетоважа пигменти или бои.DLY ДИЗАЈН : Може слободно да се spliced со токи да се формира вашиот омилен модел.ПРИМЕНЛИВИ ЛУЃЕ : Погоден за професионални тетоважа салон или лична употреба.ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : Да бидат наредени заедно, лесно да се носат кога ќе излезе. 5 ИЗБОРЕН БОЈА : 5 различни бои за вашиот избор, може да ги исполни вашите различните потреби Спецификација : Предмет Тип : Тетоважа Мастило Првенство Материјал : Пластични Факултативна Боја : Бела, Црвена, Розева, Виолетова, Зелена Количина : 200 Pcs Надворешни Големина : 20mm * 21.5 mm / 0.79 * 0.85 инчен Внатрешна Големина : 15.5 * 14.5 мм / 0.61 * 0.57 инчен Пакет Тежина : Околу. 360g Пакет Листата : 200 Pcs * Тетоважа Мастило Чаши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката