• Новак
Highcraft B4TSWR Украсениот Дрво Тоалет Седиште Бавно Затворање ∙ Лесно се Отстрани ∙ Прилагодливи Зглоб, Круг, Коска

Highcraft B4TSWR Украсениот Дрво Тоалет Седиште Бавно Затворање ∙ Лесно се Отстрани ∙ Прилагодливи Зглоб, Круг,

DEN 830.88
Производот е достапен

Достапност

ПРИЛАГОДЛИВИ ЗГЛОБ : Седиште позиција може да се прилагоди пред да се врати за совршен тоалет сад се вклопуваат.БАВНО, БЛИСКУ : се Овозможува постепено услужни и тивко се затвори, спречување на седиштето од треснувајќи надолу.ЛЕСНО се ОТСТРАНИ : Седиштето може да бидат купени надвор лесно без unscrewing, овозможува лесно чистење и санација.МУЛТИ-СЛОЈ Висок Сјај Глеѓ Боја, Отпорен на Корозија Монтажа Хардвер.ТРАЈНИ производи УКРАСЕНИОТ Дрво со Боја-Одговараше Шарки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката