• Новак
17 ОЗ Рака Течни&Лосион Сапун Фармацевт Пумпа Шише Керамички Бела за Кујна, Бања Countertop Перење Соба Има Јадење, Сапун, Шампон Перење Течен Туш Гел (Инкрустирани Криста

17 ОЗ Рака Течни&Лосион Сапун Фармацевт Пумпа Шише Керамички Бела за Кујна, Бања Countertop Перење Соба Има Јадење,

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

[☆Течни керамички Рака Сапун Шише] : Направена од високо квалитетни керамички па вие не мора да се расправаме со мало пластични повеќе. [☆Зајакнување на Дизајн] : Секој бања додаток со уникатни инкрустирани кристал додава на вашиот бања оркестарот За изгледот на сапун фармацевт пумпа, постојат одлични иновации и илјадници се притисне тестови. [☆Лесен За Употреба] : Fillable фармацевт и е лесен рефил со отстранлив пумпа главата и широко устата.Рака сапун фармацевт пумпа шише за етерични масла, лосиони течни сапуни, шампон туш. [☆Мулти-Функција Сапун Фармацевт] Бела керамика стил совршен за било оркестарот како семејство кујна, канцеларии, училишта бања countertop. [☆Совршена Големина ] : 7.8*3.1*3.1 инчи, и може да има 17 унци.Спецификација : Боја : White Shape : Round Material : Керамички и пластични пумпи, инкрустирани кристал.Големина : 7.8 инчи /3.1 инчи /3.1 инчи Капацитет : 17 ounces Soap точење ќе ви помогне да ги задржи вашиот дом и околината cleanand намалување на бактерии и мувла.На refillable сапун фармацевт е погоден forhand сапун, туш гел, масажа масло, пример, перење на садови агент.Кујна леќата rhinestoneinlay може да бидат заменети со било бања countertop, кујна сјајна декорација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката