• Новак
HAIJUN Мобилен Телефон Покрие Случај Вертикална Флип Магнетни Snap Кожа Случај за Галакси О7 / A700F(Црн) (Боја : Црна)

HAIJUN Мобилен Телефон Покрие Случај Вертикална Флип Магнетни Snap Кожа Случај за Галакси О7 / A700F(Црн) (Боја

DEN 203.28
Производот е достапен

Достапност

Сосема нов и висок квалитет.случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил.случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Бесплатно, без отстранување на случај.Добар Случај Cover Descriptions1. Концизен.Тоа е едноставно облик и има солидна боја ,овие се претвори да го напушти чиста и удобно впечаток на сите. 2. Функционална.Овој случај може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика за заштита на вашиот Samsung Галакси О7 / A700 F Компактен од водата, се лизга, нула, масло, прашина и така натаму.3. Удобен.Сите копчиња и пристаништа се достапни. 4. Пренослив.Тоа е непотребно за да го симнат откако на вашиот Samsung Галакси О7 / A700 F става на тоа, бидејќи тоа е доста тенка и светлина.5. Издржливи.Со добри перформанси и висок квалитет,може да се работи за долго време.6. Ефективни.Многу погодна цена се поставени за случајот.Тоа е прифатлива производ.7. Модерен.Заради подмолна дизајн, како што се вертикална флип и магнетни snap дизајн, случајот е многу стилски и популарни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката