• Новак
JDM ASTAR Супер Светло СЕКИРА-2835 Чипсети 912 921 Бела LED Светилки За Бекап Обратна Светла(се користи Само за backup обратна светла)

JDM ASTAR Супер Светло СЕКИРА-2835 Чипсети 912 921 Бела LED Светилки За Бекап Обратна Светла(се користи Само за

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Се користи само за назад до обратна светла.Копија лесно со посилно осветлување и светлосен зрак далечина.Две светилки по ред.Две светилки по ред.Боја : 6000 K Белата.Големина : 1.65" долг и 0.48" во дијаметар.Одговара : 912 921 906 904 902 W16 W итн.Answer : ___________________________ Note : Led диоди се поларитетот чувствителни.флип сијалица ако нема светлина и да се приспособат на жици за контакт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката