• Новак
Реле, Насловна Автоматизација, 4 Канал Трајни Обратна Поларитетот Заштита на Телефонот Далечински Управувач DC 12V за Откривање

Реле, Насловна Автоматизација, 4 Канал Трајни Обратна Поларитетот Заштита на Телефонот Далечински Управувач DC

DEN 988.80
Производот е достапен

Достапност

Работен напон DC 12 V, со обратна поларитетот заштита.Осум режими на работа : Не-заклучување (Еден ), авто-заклучување (Toggle), интер-заклучување(Latch), 5/20/60/120/250-второ одложување.Производ модел : AD22 B04. Оперативен Струја : Режим на 11-13 МА, 1 реле.Стандардна контрола команда е 1/2/3/4. Производ модел : AD22 B04. Работен напон DC 12 V, со обратна поларитетот заштита.Оперативен Струја : Режим на 11-13 МА, 1 реле "отвори" 44 MA, 2 релеи "Отвори" 77 MA, 3 релеи "Отвори" 110 MA, 4 релеи"отвори" 140 MA.Осум режими на работа : Не-заклучување (Еден ), авто-заклучување (Toggle), интер-заклучување(Latch), 5/20/60/120/250-второ одложување.Стандардна контрола команда е 1/2/3/4. Пример : за да Бирате од 1 до контрола на реле 1, dial 2 за контрола на реле 2, dial 3 за контрола на реле 3, dial 4 за контрола на реле 4; контрола команди може да биде променета било 1-4 битови. (За повеќе детали, погледнете во "AD22 B04_4 канал DTMF контролер команди поставување manual ").Спецификации : Димензии : како на сликата Тежина : 72g Максимално оптоварување : 10 A/250 VAC ,10 A/125 VAC,10 A /30 VDC, 10 A /28 VDC ,10 A /12 VDC Пакет се Вклучени : 1 x 4 Канал DTMF Тонски Сигнал Декодер Реле 1 x-кабел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката