• Новак
Моралот Печ, 2 ПАРЧИЊА Операција Траен Кластер Тим Одговор Печ, Смешни Закрпи со Fastener Кука и Јамка Подлога, Воена Везени Patch за Ранец, Капа, Вест

Моралот Печ, 2 ПАРЧИЊА Операција Траен Кластер Тим Одговор Печ, Смешни Закрпи со Fastener Кука и Јамка Подлога,

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

УБАВО ИЗРАБОТКА : Нашиот морал печ е 100% 3 D вез, така што се чувствува удобно и не ѕиркаат во вашите раце.Боите се различни и тоа е изгледа толку кул, Одличен квалитет детални вез, повеќе издржлив, лесен за миење.КУКА И ЈАМКА : Смешни закрпи со fastener кука и јамка поддршка.На јадицата се направени од најлон.На лепливоста е многу цврста.Можете да лепак нив заедно, кога не ги користите.ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Одличен декор за маици, суичери, дуксери, фустани, капи, торби, јакни, ранци, фармерки, елеци, капи, улога игра, активности на отворено, или само за тактички фанови.ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : Овој везени печ само ќе треба да го отвори циклусот поддршка и се држи на извезена печ каде што сакате тоа.Целиот процес трае само 15 секунди.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 2 BUC Моралот Печ, добредојдовте водич, нашата 7*24 пријателски услуги на клиентите за мир на умот.Спецификација : Пакет : 2 BUC Моралот Patch Dimensions : 8.1 cm/3.15 x 8.1 cm/3.15 inch Application : Совршен за фармерки, тексас јакна, елеци, шапки, капи, торби, ранци, униформа, работа кошула, баг лов cosplay, sweatshirt, качулка, да се облекува, облека.тактички вежби и други активности на отворено или само за вашата колекција.Како да го користите : печ ќе дојде со кука и јамка дел заедно што ќе може да се шие или се придржуваат до јамка страна на на објекти.Можете исто така да го отстраните јамка страна тоа дојде и да го закачите на нешто што има јамка страна веќе на тоа.Забелешка : Овој patch не може да се користи топла железо притисне на материјалот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката