• Новак
Pepperl Фухс Nmb8-30Gm65-Е2-Nfe-V1, Цилиндрични Сензор Nmb8-30Gm65-Е2-Nfe-V1

Pepperl Фухс Nmb8-30Gm65-Е2-Nfe-V1, Цилиндрични Сензор Nmb8-30Gm65-Е2-Nfe-V1

DEN 1603.20
Производот е достапен

Достапност

Тежина : 1.00 lb.Производ Димензии : 8.00 x x 8.00 8.00 инчи.Состојба : Користено - Добро.Pepperl Фухс Nmb8-30 Gm65-Е2-Nfe-V1cylindrical Индуктивен Sensorconnection : 4-Pin, M12termination : 3-Жица / Shieldedswitching Функција : Pnp, N. O. уреди со покажувач на Опсегот : 8 Mmoperating Напон : 10..30 Vdcoperating Струја : 200 Maoperating се Прикаже : 4-Начин Двоен Led Зелена Енергија Жолто - Излез.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката