• Новак
Сапун Диспензерот за Кујна, Сунѓерот Носителот, 2-во-1, Надградени Брзо-Сува Дизајн, Јадење, Перење Сапун Фармацевт, Сапун Пумпа Фармацевт, Counter Врвот Потоне Фармацев?

Сапун Диспензерот за Кујна, Сунѓерот Носителот, 2-во-1, Надградени Брзо-Сува Дизајн, Јадење, Перење Сапун Фармацевт,

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

ЈАДЕЊЕ за ПЕРЕЊЕ САПУН ФАРМАЦЕВТ И СУНЃЕРОТ НОСИТЕЛОТ 2 ВО 1 : се Направи мала притиснете, ќе се добие точниот износ на сапун во секое време.Ставањето на вашите влажен сунѓер за тоа, велат збогум на неуредна кујна.НАДГРАДИ ДИЗАЈН—Caddy со шупливи, bevel, брз-сува дизајн.Без вода дамки), reject (отфрли бактерии.Внатрешни капе лента фаќа на вишокот вода.Водата од влажен сунѓер нема да се меша вашата сапун.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ — Добра ABS и пластични материјали, безбедна, здрава, трајни и ' рѓа-доказ.Одличен избор за вашата Кујна контра врвот.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ЧЛЕНОВИТЕ на СЕМЕЈСТВОТО И ПРИЈАТЕЛИ—Во животот не е секогаш големите работи кои ги прават луѓето среќни.Овој мал сапун пумпа фармацевт ги натера луѓето итно радост, кога страна миење садови.Изберете го ова како подарок за членови на вашето семејство или пријатели.СИГУРЕН ИЗБОР : 50000 пати притиснете тест, на 6 месеци гаранција.Купи со доверба и да започне ова неверојатно патување.Е оваа кујна неопходност?НЕМА.Тоа прави јадење, перење, многу полесно?Yes (да).Ако сеуште рака мие повеќето од вашите јадења, ве молиме изберете овој сапун фармацевт.Ќе нема потреба постојано да се ре-сапун се применува на вашиот сунѓер.Тоа, исто така, стави го само точниот износ на сапун на сунѓер за да се избегне губењето на.Овој производ е исто така, со надградба на брз-сув сунѓер носителот и посебна натопи фах дизајн, кој може да се фаќа на вишокот вода.Па тоа ќе биде без проблеми ако се стави влажен сунѓер за тоа.Или ако сте со користење на влажен сунѓер и туркање надолу за сапун, водата нема да се меша вашата сапун.Спецификација на производот како што е подолу : Материјал : АБС Боја : Сива Капацитет : 11 ОЗ Пакет се Вклучени : 1pc Сапун фармацевт и сунѓерот носителот 2 во 1. 1pc слободни сунѓер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката