• Новак
15 Бои На Контурата Се Соочуваат Со Крем Шминка Concealer Палета + Прав Со Четка C-63

15 Бои На Контурата Се Соочуваат Со Крем Шминка Concealer Палета + Прав Со Четка C-63

DEN 502.80
Производот е достапен

Достапност

Нов и висок квалитет.Направени на одличен материјал, безбедно и мека за вашата кожа на лицето.Лесен за складирање и за носење, идеален за патување.Вертикален главата е идеален за примена лице во прав и blusher.Погоден за сите видови на кожа.Спецификации : 1. Четка Материјал : Алуминиум, Најлон Влакна, Дрво 2. Четка Димензии : (5.12 x 0.79)" / (13 х 2) cm (L x Кол.) 3. Concealer Димензии : (6.1 x 4.13 x0.67)" (15.5 x 10.5 x 1.7)cm (L x W x H) 4. Тежина : 4.87 мл / 138g 5. Боја : 15 бои Добиени производ може да се исклучи боја Пакетот Вклучува : 1 x Вертикален Главата во Прав со Четка 1 x Concealer.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката