• Новак
BQFLZY Цилиндрични Separatory Инка Borosilicate Стакло Separatory Инка Тешки Ѕид Висока Температура Отпор Лабораторија Стакло со 24/29 Зглобови (Големина : 25ml)

BQFLZY Цилиндрични Separatory Инка Borosilicate Стакло Separatory Инка Тешки Ѕид Висока Температура Отпор Лабораторија

DEN 530.40
Производот е достапен

Достапност

♦ Тоа е направен од висок borosilicate стакло материјал, силни и издржливи, и високо ниво на транспарентност. ♦ Стакло separatory инка може да посебна течности на различни густини, и почист екстракција може да се направи на работа повеќе точни. ♦ Мазна површина, таписерии изработка, едноставна структура, удобен операција и high-end изглед. ♦ Високо-квалитетни материјали и парична казна изработка прават хемиски експерименти посовршен. ♦ Лесно да се носат, што се користи за научни експерименти, наставата, учењето, демонстрации, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката