• Новак
Hoshizaki 446798-01 Стартер

Hoshizaki 446798-01 Стартер

DEN 1719.36
Производот е достапен

Достапност

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 5.0 " L X6.0 " W X9.0 " Х. Земја На Потекло : Јапонија.Пакет Тежина : 0.1 Кг.Hoshizaki 446798-01 Стартер.Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Hoshizaki.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката