• Новак
Ravenox Метал Клипови за Јажето | (Цинк Позлатен)(2 Парчиња) | Тешки Месинг Позлатен, Цинк Позлатен, Цврсти Месинг, од Нерѓосувачки Челик, од Никел Позлатен Двојно Јаже Ст?

Ravenox Метал Клипови за Јажето | (Цинк Позлатен)(2 Парчиња) | Тешки Месинг Позлатен, Цинк Позлатен, Цврсти Месинг,

DEN 255.84
Производот е достапен

Достапност

Овие 5/8 инчи јаже стеги се дизајнирани за 1/2-инчен или 5/8 инчи извртени или плетенка јажиња & жица кабли.Форма на око, во јаже, со тоа што јаже циклус завршува или зацврсти различни видови на јаже & канап.Солидна месинг варијанта има една убава бакар се погледне и да се отпорни на корозија и топлина. ✔ 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ.Со 5/8 инчи јаже краевите на стегачот ќе се сретнат заедно кога стегната, со 1/2-инчен јаже краевите на стегачот ќе се преклопуваат малку.Лесно и ефикасно да се стега сите јаже и канап во опсег.6 милиметри дебелина и се тешки-должност.Нерѓосувачки челик варијанта супериорна во земање на тешки удари без deforming, кршење, или виткање поради импресивен способност да се издржи висок стрес.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката