• Новак
Стенли Прото J7655 Прото 5/8 F x 1/2 М Влијание Вози Адаптер

Стенли Прото J7655 Прото 5/8 F x 1/2 М Влијание Вози Адаптер

DEN 597.12
Производот е достапен

Достапност

Користете адаптери за да помогне во зголемување или намалување вози крајот големина.Не користите рака адаптери со power tools.Не текот на вртежен момент мал sockets кога ги користите со адаптери за големите диск алатки.Големина печат на алатка за лесна идентификација.Страна заклучување дупка, Направен во САД.Стенли J7655 Прото Влијание Вози Адаптер 5/8 инчи F x 1/2-инчен М Употреба адаптери за да помогне во зголемување или намалување вози крајот големина.Не користите рака адаптери со power tools.Не текот на вртежен момент мал sockets кога ги користите со адаптери за големите диск алатки.Големина печат на алатка за лесна идентификација.Страна заклучување дупка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката