• Новак
Ader Про-Одделение за Меѓународни Kettlebell- (16kg)

Ader Про-Одделение за Меѓународни Kettlebell- (16kg)

DEN 3359.76
Производот е достапен

Достапност

16 КГ (35lb) Ader Про-Одделение за Меѓународни Kettlebell.Unpainted рачка за подобар стисок.Развивање на сила & широк спектар на телото флексибилност.Добро за двете комерцијални и станбени употреба.БЕЗ превозот до Алјаска, Хаваи, ПР, APO/FPO адреси или PO кутии.Слика за повикување само, логото може да варираат.Ader kettlebells карактеристика за еден од најдобрите дизајни на пазарот, вклучувајќи широк справува со мазна завршница и широк, рамен bottoms за стабилност за време push-up прозорци и други подни вежби.Сите овие се фрлија челик без заварување.Брод од 2-7 дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката