• Новак
3pcs Вежба Приклучок Адаптер Хексадецимален Возење до 1/4 3/8 1/2 Вози Влијание Возачот

3pcs Вежба Приклучок Адаптер Хексадецимален Возење до 1/4 3/8 1/2 Вози Влијание Возачот

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

100% квалитет и Сосема нов.Хром Vanadium Челик Погоден за Тешки Влијание Возачи.Пролет Натоварени Топката Лого на Главата Има Приклучоци Безбедно.Погодни за Брзи Промени 1/4" Чак Системи или Директно во Вежба Чак.Промена На Вашата Страна Socket Set Во Управувано Socket Set.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката