• Новак
D&D PowerDrive 3L460 NAPA Автомобилската Замена Појас, 1 Бенд, Гума

D&D PowerDrive 3L460 NAPA Автомобилската Замена Појас, 1 Бенд, Гума

DEN 175.44
Производот е достапен

Достапност

Земја на Потекло : Кина.Појас 3 L 3/8 x 46in ОК.Пакет Тежина : 0.17 фунти.Пакет Димензии : 12 L x 12 W x 1 H (инчи).На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката