• Новак
RedyRun Faux Кожа Случај за Samsung Галакси S21 Покрие | Вграден Магнетен Folio Holster | Флип Пати Книга Застане | Хибрид TPU Тенок Одговара | RFID Sideway Карта Носителот | Екранот од Камера

RedyRun Faux Кожа Случај за Samsung Галакси S21 Покрие | Вграден Магнетен Folio Holster | Флип Пати Книга Застане

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

????Држачот на Дизајн : хоризонтална картичка може да се одржи 1 картичка без никакви борби. (TPU случај, по демонтажа може да се мијат со вода)]✅ Двојно проверете го вашиот мобилен телефон големина. ????Магнетни Folio Книга Функција : вграден-во магнетно затворање обезбедува предниот дел на случајот не се отвори и го заштитува вашиот телефон од намалувањето случајно.Флип случај дизајн и мека TPU внатрешна случај целосно да се заштити телефонот од гребнатини, капки,екран заштита и камера заштита.Потпирачот функција е укината и прилагодливи,погодно за филм-се гледа или видео-разговор. ????Нашата Кожа Случај за Samsung Галакси S21 ново објавени од страна на Redy Run ќе направи впечаток. ????Прецизни Cutouts/Стојат Карактеристики : Внатрешни работи, Флексибилна и мека TPU заштитни случај со прецизно сечење и копчиња обезбедува лесен пристап до сите функции и одговара на вашиот телефон совршено.Тоа може да го блокира RFID сигнали и да се заштити вашата картичка од неовластена скенери.2 инчен, 2021 ослободени????Ви благодариме за разгледување на Redy Run Мобилен Телефон Случај!.Безбедност и удобен.????Redy Run Флип Кожа Случај : Компатибилни модел-само со Samsung Galaxy S21 6. ✅ Бидејќи TPU внатрешна случај е во комбинација со кожа, не може да биде остаток лепак држејќи се до надворешниот слој на TPU внатрешна случај, по рачно расклопување, па ќе треба рачно да се справи со неа.И да се обезбеди картичка со RFID Блокирање од суштинско значење за кредитни картички, лиценца или лична карта.(Галакси S21 Серијата има три димензии) ве Молиме бидете сигурни да проверите со вашиот модел на телефон големина.2 инчен,2021 објавени.✅Galaxy S21 случај е направен од полиуретан кожа,хибридни премиум СТП кожа и микрофибер засилен faux кожа со исклучителна крои,прецизни дупка позиција и елегантен изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката