• Новак
Freebily Бебе Партија Круна Сјајна 1-ви Роденден Торта Шапка Партија Декорација Малиот Принц Принцезата Торта Пресече Headband Фото Проп Сина Медиум

Freebily Бебе Партија Круна Сјајна 1-ви Роденден Торта Шапка Партија Декорација Малиот Принц Принцезата Торта Пресече

DEN 286.80
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бебе Бебе Момчиња Sequin Принцот Партија Материјали Костим Една Големина.Пред со симпатична светкавиот glittery писмо " 1 " или "Еден' што останува на.Еластична страна на бендот може да се водат околу задниот дел од главата, зад ушите.Тиара Headband исто Така одличен keepsake и меморија за годините што доаѓаат.Рачно изработени, меки и удобни за носење.Одличен додаток за вашето бебе роденденска забава, фото пука или било кои други посебни прилики.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Freebily Деца 1-ви Роденден Сина, Сјајна Додатоци Капи Сет Вклучуваат : 1 Pc Бебе Круна Headband Состојба : Сосема Нов Материјал : Не-плетени Карактеристики : 1.Децата Првиот Роденден Круна Headband. 2.Пред со Симпатична светкавиот glittery писмо 1 или на Онаа која останува на.Сина И Сива боја За да изберете. 3.Еластична страна на бендот може да се водат околу задниот дел од главата, зад ушите. 4.Исто така, одличен keepsake и меморија за годините што доаѓаат.Рачно изработени, меки и удобни за носење.Големина : Краун Висина : 3.2 инчен/8cm Круна Дијаметар : 3.2 инчен/8cm Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето.Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката