• Новак
Тим Хауард САД Mens Фудбалски Тим Потпиша Голманот Жолт Дрес Големина XL JSA 141692 - Autographed Фудбалски Дресови

Тим Хауард САД Mens Фудбалски Тим Потпиша Голманот Жолт Дрес Големина XL JSA 141692 - Autographed Фудбалски Дресови

DEN 8111.76
Производот е достапен

Достапност

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Тим Хауард САД Mens Фудбалски Тим Потпиша Голманот Жолт Дрес Големина XL JSA 141692 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Тим Хауард сувенири.Сад Мажите Националниот Фудбалски Тим сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката