• Новак
iPad 9.7 Тастатура Случај со Глувчето&Backlits&Молив Носителот, Тенок Magnetically Монтажни Безжична Тастатура за iPad 2018 (6-та Генерација) - iPad 2017 (5 Генерација) - iPad Про 9.7 - iPad Воздух

iPad 9.7 Тастатура Случај со Глувчето&Backlits&Молив Носителот, Тенок Magnetically Монтажни Безжична Тастатура

DEN 1344.00
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Компатибилни Модели】Ултра-тенок Безжична Тастатура Глувчето Случај е компатибилен со најновите 2018 i Pad 6 (A1893-A1954), 2017 i Pad 5 (A1822-A1823), i Pad Про 9.7 (A1675-A1674-A1673), i Pad Воздух 2 (A1566-A1567) .i Pad Тастатура Случај 9.7 за i Pad 2018 6 Генерација, i Pad Про 9.7" 2017 5 Генерација, i Pad Воздух 2/Ер Случај со Тастатура Молив Носителот - 7 Боја позадинско осветлување Монтажни Безжична Тастатура - Тенок Кожа Folio Smart Покритие за i Pad 9.7 инч.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката