• Новак
Luxe Хидратација 20oz Тројна Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик - Термички Патување Кафе, Чај, Вода Кригла - Мека на Допир Надворешноста, 18/8 Нерѓосувачки Челик, Истури Доказ

Luxe Хидратација 20oz Тројна Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик - Термички Патување Кафе, Чај, Вода Кригла - Мека на

DEN 599.76
Производот е достапен

Достапност

✅ МАТЕРИЈАЛ : Luxe Хидратација Изолирани Гимнастик е изградена од храна одделение 18/8 304 од не ' рѓосувачки челик, со што е нераскинлива. ✅ ТРОЈНО-ЅИД : Нашата Изолирани Гимнастик е вакуум запечатени и тројно ѕид изолирани одржување на Ладни пијалоци до 24 часа и Топла до 4 часа. ✅ ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Жилав-мек зафат и тенок профил го прави нашето кафе гимнастик лесно да се справи и носат додека leakproof Tritan капак (BPA free) го прави безбедни за патување. ✅ ОДЛИЧНА ЗА животна СРЕДИНА : да Помогнат во намалување на употребата на пластични шишиња и чаши со нашите обновливи пиење гимнастик.Luxe Хидратација е од не ' рѓосувачки челик изолирани гимнастик е вашата примарна патна партнер.Ова не ' рѓосувачки челик кафе со поздравниот доказ капакот се сигурни да го задржи твојот пијат ладно или топло со нашата премиум тројно ѕид изолирани кафе.Вашиот утрински пијалок останува топла, и вашиот iced кафе ќе го задржи ладно.Нашата премиум изолирани патување кригла, и нерѓосувачки челик кафе со поздравниот доказ капак додава дополнителна бариера на заштита.Изберете од нашата селекција од нерѓосувачки челик чаши кои се достапни во различни бои.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката