• Новак
Bcov 4.7 iPhone SE 2020 Случај,iPhone 8 Случај,iPhone 7 Случај, Црна Пингвин Кожа Флип Случај Паричникот Покрие со Картичка Носителот на Потпирачот за iPhone 8/7/SE 2020

Bcov 4.7 iPhone SE 2020 Случај,iPhone 8 Случај,iPhone 7 Случај, Црна Пингвин Кожа Флип Случај Паричникот Покрие

DEN 286.80
Производот е достапен

Достапност

Да се издвоите од толпата со овој уникатен дизајн.Совршен монтирање капак заштитува вашиот телефон.Обезбедува крајната заштита од гребнатини и чипс.Престане да се грижиш за гребење на вашиот Телефон со добивање на овој одличен додаток.Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај.Црна, Бела Пингвин Стил Состојба : Нова Вклучуваат Картичка Слотови За вашите пари и кредитни картички Заштитете го вашиот телефон со стил преку овој елегантен дизајн заштитник Случај се издвојува од толпата со овој уникатен дизајн Совршен монтирање капак заштитува вашиот телефон Обезбедува крајната заштита од гребнатини и чипс Прецизни отвори на заштитник случај да се овозможи пристап до сите контроли и функции на телефонот Телефонот не се вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката