• Новак
CHGCRAFT 100pcs Круг Порцелански Монистра Керамички Лабава Монистра рачно изработени Порцелански Монистра Антички Стаклен Круг Spacer Монистра за DIY Накит Правење на Резер?

CHGCRAFT 100pcs Круг Порцелански Монистра Керамички Лабава Монистра рачно изработени Порцелански Монистра Антички

DEN 299.76
Производот е достапен

Достапност

★ГОЛЕМИНА☆ : 100 PCS порцелан, монистра, за 8мм во дијаметар, дупка : 2mm. ★ИСТОК за ДА го КОРИСТИТЕ☆ : Користете го овој spacer мушка помеѓу сите вашите омилени монистра или string целина влакно од нив, овие зрнца ќе додадете малку екстра сјај на вашиот накит-изработка на проекти. ★СОВРШЕН МОНИСТРА☆ : Одлично големина за суспендирање мали предмети од деликатна ѓердани, белегзии, обетки, anklets и многу украси. ★ШИРОКА ПРИМЕНА☆ : Нашата порцелански монистра се единствени и око-фаќање!Шарени изработката монистра се совршени за ѓердан одлуки, нараквица одлуки и многу DIY занает проекти. ★ЗАНАЕТ ПОКАЖЕ☆ : Научете едноставна и возбудливо техники да се направи накит исто како што го гледате во музичките продавници, достапен начин за DIY да се добие голем стил.Производ Description CHGCRAFT Круг Порцелански Монистра за DIY Занает Ѓердани Нараквици Накит Making We се фокусира на дизајн и производство на голем број на накит одлуки додатоци и готови производи, кои служат и модата и животот, со повеќе возбудливи содржини и повеќе одговара на вашиот живот.Да ви помогне да постигнат својата одлична креација е нашата вечна потрага.Боја : White Material : Porcelain Size : за 8мм во дијаметар, дупка : 2mm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката