• Новак
Денот на таткото Подарок за Небесен Татко Риболов Намамат Подарок за Тато Тато Тато Те Сакам Тато Риболов Намамат Кука Рибар Подарок за Роденден, денот на Благодар?

Денот на таткото Подарок за Небесен Татко Риболов Намамат Подарок за Тато Тато Тато Те Сакам Тато Риболов Намамат

DEN 263.52
Производот е достапен

Достапност

Роденденски Подарок за Татко Од Ќерката, Синот : Те Сакам ТАТО риболов мамка ,Ова персоналните риболов намамат е совршен подарок за татко, татко, дечко, сопруг!.Риболов Мами Подароци за Рибарите : Ова е исто така најдобар подарок за Денот на Таткото!Совршен подарок за ТАТО или Дедо за секоја прилика , рака печат со зборовите "ТЕ САКАМ ТАТО".Најдобар Подарок За Татко Отецот : Тоа го прави совршен подарок за секој татко кој сака да риби!Дури и ако вашиот татко не уживаат риболов тие се уште ќе бидат повеќе од среќни да добијат оваа риболов ролна како Божиќ или на денот на таткото подарок.Нерѓосувачки Челик Риболов Кука Материјал&Големина : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик,доведе слободни и никел слободни,и тоа е хипо алергиски, тоа не рѓа, промена на бојата или оцрни доволно за да се богатство тоа за цел живот.На врежани pendant големина : 33*45 MM(1.30"*1.77").Рибар Подарок : Љубов Што папа риболов намамат е добро спакуван со убав подарок торба.Совршен за давање!Риболов кука е одличен начин да ви кажам сопруг, татко, или дури и дедо колку што сакаше.Најдобар Подарок За Татко му : совршен подарок за Тато!! "Те сакам ТАТО" Нека што посебно Тато знаеш колку те сакам него, со овој уникатен подарок.Најдобрите Рибар Подарок : Најдобар татко подароци,подароци за маж од жена,татко подарок за свадба,роденден,божиќ,Денот на Вљубените,денот на благодарноста,татковци ден подароци од син ќерка Риболов Кука за Татко ми : Те Сакам ТАТО Риболов Мамка,Покажуваат најважниот човек во вашиот живот само колку тој значи за вас со оваа персоналните денот на таткото Подарок.Потсети: Бесплатен подарок торба, вистински кука и многу остри!Драги пријатели, отворете го пакувањето торба ве молиме да се биде внимателен кука виси раце!Пакет се Вклучени : 1 x Те Сакам ТАТО Риболов Кука 1 x Убав Подарок Торба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката