• Новак
СОНЦЕТО Прилагодливи Градите Планината Темперамент за GoPro Камери - Една Големина Одговара на Повеќето, Градите Планината Наменета за GoPro Херој Камера - Совршени за ?

СОНЦЕТО Прилагодливи Градите Планината Темперамент за GoPro Камери - Една Големина Одговара на Повеќето, Градите

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

На СОНЦЕТО Прилагодливи Градите Планината Подигнат е дизајниран за да ги собере сите модели на Go Pro Херој на камерата.На СОНЦЕТО Прилагодливи Градите Планината Темперамент За Go Pro Камери обезбедува камерата на вашиот градите, така што ќе може да се фати прво лице акција без да го држите вашиот Go Pro.Разноврсна дизајн и целосно прилагодлив ремени овозможува лесно и удобно се вклопуваат, дури и над голем јакни.Половината рака се прилагодува од 25"-67"; рамо, рака се прилагодува на 18"- 54".На СОНЦЕТО Градите Планината се совршени за екстремни спортови - едноставно се обезбеди ова сигурен, студија на планината и снимање на вашиот највозбудливите моменти!.Фати висока енергија снимки кои го става на публиката во право во средината на акција!.СОНЦЕТО Прилагодливи Градите Планината Темперамент За Go Pro Камери : Фати страшно прво лице видео снимки без да го држите вашиот Go Pro со ова СИ Прилагодливи Градите Планината Темперамент за Go Pro Камери.Фати висока енергија снимки кои го става на публиката во право во средината на акција!Капитално-прилагодлив ремени дозволи за удобно се вклопуваат во секое време, додека здрав планината ќе ви овозможи да учествуваат активно без да се грижиш за вашата камера.Градите и рамо ремени имаат широк спектар, од 25" 67" во половината и од 18" 54" во рамената, па тие се вклопуваат речиси било која големина.Направени од високо-квалитетни материјали, на СОНЦЕТО Прилагодливи Градите Планината е совршен натпревар за сите outdoor спортови.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : целосно прилагодливи ремени ви дава право одговара секој пат!ПОЛОВИНАТА И РАМО ПРИЛАГОДУВАЊЕ : половината е проширување од 25" 67", додека рамо се прилагодува од 18" 54".GOPRO ХЕРОЈ СЕРИЈА : Направен за употреба со сите модели на Go Pro Херој серија камери.HANDS-FREE : Градите монтажа ви овозможува да го фати возбудлива прво лице слики без да го држите камерата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката