• Новак
D&D PowerDrive 25-7480 NAPA Автомобилската Замена Појас, Гума

D&D PowerDrive 25-7480 NAPA Автомобилската Замена Појас, Гума

DEN 199.68
Производот е достапен

Достапност

Појас 15.44 x 48.57 во ОК.Произведено во кина.Произведени од страна на D&D Power Drive.Пакет тежина : 1.0 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката